Kombi Kart Tamiri – Yoğuşmalı Olmayan Modeller

472.0  KDV Dahil

1 Yıl Garantili Kombi Kart Tamiri.
Destek Hattı: 0(212) 243 78 06
WhatsApp Destek: 0(555) 890 50 43

Kara Teknik Malzeme‘den yıllardır Uzman Kadrosu ile hizmet verdiği Kombi Kart Tamiri Hizmetini artık online olarak satın alabilirsiniz. Üstelik kargo ücreti dahil 415.4 TL’ye 1 yıl garantili olarak.

Kombinizin arızalı olduğunu düşündüğünüz Elektronik Ana Kartını, varsa Ekran Kartı ile birlikte, Türkiye’nin her yerinden 295 006 997 Müşteri Numarası ile Yurtiçi Kargo aracılığıyla “Kara Teknik Malzeme – Mustafa Cemal Karakapıcı / Karaköy İstanbul” adresine gönderin, kartınız bize ulaştığı gün uzman kadromuz tarafından önce test, sonra tamir edilip size geri kargolansın.

Kartınızda herhangi bir arıza bulunmaması durumunda ödemeniz içerisinden sadece test ücreti alınıp, kalanı tarafınıza iade edilir.

Tamir Hizmetimiz Klasik Bacalı ve Hermetik Kombileri kapsamakta olup Yoğuşmalı (Condensed) olmayan kombiler için geçerlidir.

Açıklama

Her elektronik cihaz gibi, kombi kartları da elektronik devreler barındırır ve bu devrelerin bazı elemanları zaman içerisinde eskiyip bozulabilir. Bu tip durumlarda bir kombi kartını tamamen değiştirmek yerine tamir ettirmek her zaman daha efektif ve ucuz bir yöntem olmaktadır. Kara Teknik bünyesindeki deneyimli kombi kart tamiri uzmanları, kartlardaki hataları hızlı bir şekilde tespit ederek düzeltebilmektedir.

Kombi, elektro-mekanik bir cihazdır. Hassas dengeler üzerine kurulu basınçlı bir dolaşım sistemini ısıtan doğalgazlı mekanik sistemin, elektronik bir sistem tarafından yönetildiği bu komplike sistemin en kritik parçalarından birisi kuşkusuz Kombi Elektronik Kartı olarak kabul edilir. Zira kombinin tüm mekanik sistemi, bu kart tarafından idare edilir. Gaz akışından, ateşlemeye, devirdaim sisteminden güvenlik mekanizmalarına kadar tüm unsurların beyni bu elektronik devre kartıdır. Tek başına bilgisayar işlevi gören bu kart üzerinde kombinizle ilgili tüm ayar düğmeleri ve kombiye ait tüm elektronik fonksiyonlar yer alır. Dolayısıyla kombi kartı oldukça önemli bir parçadır ve kombi kart tamiri işlemi, hayati önem arz eden bu cihazın sağlıklı biçimde çalışabilmesi için büyük özenle yapılması gereken bir işlemdir.

Kombi Kart tamiri firmamız bünyesinde, en hassas ölçüm ve test cihazları ile yapılmakta ve kombinizin ilk günkü verimle çalışabilmesi için en detaylı işlemler uzman ve deneyimli kadromuz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Ekip üyelerimiz, bu işlemi yıllardır yapmakta olan deneyimli kadromuzdan oluşur ve kombi elektronik kart arızaları hızla tespit edilerek çok kısa sürelerde tamir edilir. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo ile gönderebileceğiniz kartınız, bize ulaştığı gün tamir edilerek size geri gönderilir.

Değiştirmeyin Tamir Ettirin

Günümüzde kullanılan en eski teknolojili kombi dahi, kombi elektronik kartı barındırır. Elbette her makine ve elektronik cihazda olduğu gibi bu kartların da zaman içerisinde yıpranması söz konusudur ki, bu durumda birkaç seçeneğiniz olacaktır. Kombi kartı tamiri, elbette seçeneklerinizden bir tanesi ve bizim tarafımızdan yapılması durumunda en ekonomik ve verimlisi olacaktır ki, diğer seçenekler oldukça yüksek maliyetler ortaya çıkarabilmektedir. Bir diğer seçenek olan kartın komple değişimi, kart tamiri ile kıyaslandığında markaya göre değişmekle birlikte en az 2 kat maliyete sebep olabilirken, en ağır maliyet elbette kombinin değişimi olacaktır. Fabrika verilerine uygun biçimde tamir edilen kombi kartı, en az yenisi kadar verimli biçimde çalışabileceğinden, kombinin toplam ömrü de dikkate alındığında, yeni bir kart almak gereksiz bir maliyetken, kombi değiştirmek elbette oldukça yanlış bir davranış olacaktır. Onarılacak kart, uzman ekibimizce en uzun süre işlevini sürdürecek hale getirilecektir ki, aksi durumda zaten sizi uyarır ve tamir yerine diğer seçenekleri değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Eğer tamirin önünde bir engel yoksa, kombi kart tamiri sonrasında kartınızı 1 yıllık garantiye alarak herhangi bir olası arızaya karşı sigortalarız.

Kombi Kart Tamiri Konusunda Uzman Hizmet

Kombi, ciddi bir cihazdır. Gerek tükettiği gazla ortaya çıkardığı maliyet, gerekse gaz yakıyor olması sebebiyle sahip olduğu hayati risk dikkate alındığında, kombi kart tamiri işleminin herhangi bir ekip veya kişi tarafından yapılmaması gerekliliği açık biçimde görülecektir. Doğru biçimde tamiri yapılmayan kombi elektronik kartı, kombinizin verimsiz ve güvensiz çalışmasına sebep olur ki, aşırı gaz tüketimi bu noktada basit bir sorun olarak kalacaktır. Zira kart üzerindeki yüzlerce devrenin hassas biçimde onarılmaması, kısa vadede dahi güvenlik risklerini ortaya çıkarabilecektir ve bu hayati risk anlamına gelir. Kombinin bütün fonksiyonlarını kontrol eden kart elbette güvenlikle ilgili sistemleri de yönetmekte olduğundan, büyük özenle onarımın yapılması gerekir. Hayati risklere katlanmak zorunda kalmamak için mümkün olduğunca nitelikli ve deneyimli firmaları tercih etmeniz bu sebeple gereklidir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Biz sizin için her marka kombiye ait elektronik kombi kartı tamiri hizmetleri vermekteyiz. Kombinizin üretiminde kullanılan orijinal değerlerinde çalışmasını temin edecek tamir hizmetlerini deneyimli ve alanlarında eğitim almış ekibimiz vermektedir. Bütünüyle orijinal yedek parça kullanılarak yapılan kombi kartı tamiri uygulamamız neticesinde kombiniz ilk günkü çalışacaktır. Deneyimimize, bilgimize, samimiyet ve ciddiyeti mükemmel biçimde harmanladığımız ticari anlayışımıza güvenebilirsiniz. Sizlere en nitelikli hizmeti sunmak üzere yılın her döneminde hizmetinizdeyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilir ve kaliteli hizmeti en uygun koşullarda elde edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kombi Kart Tamiri – Yoğuşmalı Olmayan Modeller” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir